Kreatívne programy

Reťazová reakcia

  • 10 - 1000 osôb
  • Indoor, Outdoor
  • 2 – 6 hod.
  • Lokalita: Podľa požiadaviek
Zaujímavý projekt, ktorý realizujeme vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. Úplne pohltí vás aj vašich spolupracovníkov.
Cena už od:
od 45€ osoba

Obmedzenia:

Kapacita účastnikov je obmedzená indorovým priestorom.

Možnosti:

Pri počte 50 a viac osôb doporučujeme kombinovať s ďalšími aktivitami.

Konštruovanie má v sebe zakotvené väčšina z nás. My vám poskytneme priestor na jeho realizáciu. Zo strany vašich kolegov je potrebné kreatívne a logické nasadenie. Úlohou všetkých účastníkov je presunuť guličku po konštrukcii tak, aby sa úspešne dostala do cieľa. Predtým, než bude posunutá prvá gulička, je potrebné nasadenie každého jedného účastníka. Výzva, ktorá musí byť zdolaná spoločne v zmiešaných tímoch. Tímoví hráči sa musia medzi sebou ako aj s inými tímami dohodnúť, aby v žiadnom čase nebola ohrozená bezpečnosť a kvalita dráhy. Každý jednotlivý tím bude súčasťou celej dráhy. Podarí sa tímom spojiť všetky sekcie dráhy do jednej veľkej, spoločnej konštrukcie? Skotúľa sa gulička bezpečne po celej zostave do cieľa? Takýmto spôsobom sa vytvorí bezchybná komunikácia a úspešná spolupráca. Pretože len spoločne môže byť dosiahnutý cieľ.

REŤAZOVÁ_REAKCIA

 

Zaujímavý projekt, ktorý realizujeme vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. Úplne pohltí vás aj vašich spolupracovníkov.
Potrebujete poradiť?

[javascript protected email address]
+421 911 325 256

Dopytový formulár

Referencie